Najciekawsze premiery gier na PC w grudniu 2021 roku

Zakończenie roku przyniesie ze sobą wiele interesujących tytułów, które z pewnością zainteresują graczy. Poniżej znajduje się lista produkcji zamykających 2021 rok.

Spokojne zakończenie roku

Listopad był pełen emocji i licznych dyskusji. Grudzień oferuje znacznie mniej niespodzianek, chociaż i tutaj warto przyjrzeć się nowym ofertom. Szczególne powody do zadowolenia będą mieli fani horrorów, wyścigówek oraz gier MMORPG.

Asterix & Obelix: Slap Them All!

Wciągająca gra, która przeniesie gracza z powrotem do zamkniętych salonów gier. Typowa platformówka polegająca na przedzieraniu się na prawą stronę mapy. Oczywiście do dyspozycji gracza oddany zostanie Asterix i Obelix, a jego zadanie będzie polegać na przedzieraniu się przez legiony Rzymian, Normanów, piratów, a także innych postaci znanych z seriali i francuskich komiksów, na których opiera się fabuła gry.

Icarus

Porywający survival w klimatach science fiction. Gracz wciela się w rolę bohatera, którego zadaniem było rozpoczęcie kolonizacji planety mającej być drugą Ziemią. Niestety nic nie poszło zgodnie z planem i teraz trzeba zmagać się z wrogo nastawioną fauną i florą, a także zadbać o potrzeby nieszczęsnego podróżnika. Interesującym dodatkiem jest fakt, że czas pobytu na planecie jest ograniczony, co zmusza gracza do szczegółowego rozplanowania wszystkich swoich działań.

Syberia: The World Before

To już czwarta część porywającej serii przygodowej w konwencji point’n’click. Na szczęście nie trzeba grać w poprzednie wersje, aby odnaleźć się w nowej odsłonie popularnego tytułu. Rozgrywka stawia na liczne zagadki logiczne oraz łączenie faktów, co prowadzi gracza do odkrycia prawd na temat otaczającego go świata. Podczas tej wyjątkowej przygody będzie się sterować dwiema bohaterkami. Jedną w roku 1937, a drugą w 2004.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Kolejna odsłona uwielbianego przez młodzież cyklu FNAF. Tym razem gracza czeka kilka niespodzianek. Pierwszą z nich jest możliwość swobodnej eksploatacji lokacji, w której odbywa się rozgrywka, czyli w Centrum Handlowym Freddy Fazbear’s Mega Pizza Plex. Wcielając się w postać Gregory’ego należy uciec ze śmiertelnej pułapki i stawić czoła upiornym animatronikom. W tym celu niezbędne będzie wykazanie się ogromną kreatywnością i pomysłowością, a także zachowanie spokoju, co nie jest takie łatwe we wszechogarniającym mroku.

Final Fantasy XIV: Endwalker

Dodatek do legendarnego MMORPG, które podczas The Game Awards 2021 zyskało statuetkę za najlepsze wsparcie dla gracza. Endwalker przynosi ze sobą nie tylko nowe lokacje, misje, przeciwników i przedmioty, ale również podnosi maksymalny poziom doświadczenia. Teraz możliwe będzie osiągnięcie 90 poziomu, zamiast dotychczasowego 80.
Miłym dodatkiem jest również wprowadzenie rozdzielczości 4K na PC oraz PlayStation 5, a także drobne zmiany balansu rozgrywek PvP.

Gear.Club Unlimited 2: Ultimate Edition

Przyjemna gra dla fanów wyścigów zawierająca aż 250 misji i wyzwań, a także ponad 3000 km do przebycia. W ręce gracza oddanych zostanie ponad 50 licencjonowanych samochodów, którymi będzie można wziąć udział w emocjonujących rajdach. A to wszystko w otoczeniu pięknych widoków i wspaniałej oprawy graficznej. Wiele osób z pewnością uraduje możliwość gry na podzielonym ekranie oraz w trybie multiplayer.

Podsumowanie premier 2021 roku

Chociaż gracze z pewnością oczekiwali więcej, to grudniowe tytuły są doskonałym sposobem na spędzenie długich godzin podczas porywających rozgrywek. Czy istnieje lepszy sposób na zabicie czasu nim nadejdą kolejne premiery? A jest na co czekać!

1 thought on “Najciekawsze premiery gier na PC w grudniu 2021 roku

  1. Na pewno przetestuje tytuły wymienione na liście. Szczególnie zainteresowała mnie gra Syberia: The World Before

Comments are closed.